• 2013-02-25_04h34_06

    YTM Makina Türkiye den tedarik ettiği Mekanik, Elektrik ve Elektro-Mekanik ürünlerinin Ortadoğu ve Körfez ülkelerine satışını gerçekleştirmekteyiz. İhracatımız dışında Avrupa ve Amerika kıtasında distribütörlüğünü yaptığımız ürünleri transit ticaret ile Ortadoğu, Körfez Ülkeleri ve Ülkemizdeki yerleşik firmalara tedarik etmekteyiz. Müşterilerimize talepleri doğrultusundaki ürünleri hızlı teslimat ve uygun fiyat ile proje sahasına kadar teslim ederek hizmet vermekteyiz. Türkiye de İstanbul merkez ofisimiz ve Çorum şubemizle faaliyet göstermekteyiz. Müşterilerimize daha yakın olabilmek için Ortadoğu ofisimiz AL-Khobar Suudi Arabistanda 2012 yılında hizmete girmiştir.

    YTM Makina müşteri ihtiyaçlarını karşılamak üzere alanında uzman, tecrübeli ve istekli çalışanlar tarafından bir araya gelmiştir. Firmamız alanında uzmanlaşmış ve sektörün liderliğini yapan Türkiyeli üreticilerin ürünlerini Ortadoğu ve Afrika Ülkeleri ile Rusya’ya satışını gerçekleştirmektedir.

    Deneyimli mühendislerimiz ile çözüm ortaklığı sunduğumuz müşterilerimize proje şartnamelerine uygun geniş ürün gamıyla ve IS0 9001 sertifikalı hizmet kalitesiyle hizmet sunmaktayız.

    Devam eden projelerinize Mekanik, Elektrik ve Elektro-Mekanik ürünleri temin etmek ve tamamlanmış projelerinize ise yedek parça ve ürün tedariği sağlamak üzere sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

    YTM MATERIAL SUPPLY / YTM MAKİNA

© 2005 YTM Material Supply